Wynajem chillerów

Rate this post

Wynajem Chillerów | InstalacjaWodyLodowej

Jedną z flagowych usług pełnionych przez Naszą Firmę jest wynajem chillerów inaczej agregatów wody lodowej. Dysponując urządzeniami chłodniczymi flagowych producentów gwarantujemy najwyższą wydajność, jak również efektywną oraz bezawaryjną pracę. W swej ofercie posiadamy różnego rodzaju agregaty wody lodowej, a także dry coolery dowolnej wydajności oraz producenta.

Posiadamy dostęp do nowych, a także używanych, lecz w pełni sprawnych i wy-serwisowanych chillerów i dry coolerów. Zapewniamy Naszym klientom wynajem krótkoterminowy, jak i również długoterminowy urządzeń chłodniczych oraz klimatyzacyjnych. 

Systemy chłodzenia oparte o wodę lodową to alternatywa dla tradycyjnych systemów opartych o freon. Wykorzystując glikol, bądź zwykłą wodę pozwala to Nam na zapewnienie odpowiedniego parametru na najwyższym poziomie. Doświadczenie, jak również wiedza zdobyta w ponad 20 letnim doświadczeniu czyni Nas liderem na rynku chłodnictwa i klimatyzacji. Naszą specjalizacją jest projekt, budowa, jak również modernizacja instalacji oraz systemów wody lodowej zapewniając odpowiedni parametr, ciśnienie robocze i przepływ. Zapraszamy do kontaktu z Nami!

Profesjonalny dobór urządzenia chłodniczego

Dobór odpowiedniego urządzenia, jego rodzaju, jak również mocy chłodniczej odgrywa znaczącą rolę w prawidłowym funkcjonowaniu każdego systemu, bądź instalacji chłodzenia. Nasz wykwalikowany zespół służy pomocą w doborze odpowiedniego urządzenia pod indywidualne oczekiwania Naszego Klienta. Ściśle dopasowane urządzenia pozwala Nam na:

 • Bezawaryjne i proste w obsłudze urządzenie. Dostarczenie Klientowi bezpiecznego, wydajnego oraz ekonomicznego urządzenia, który zapewni odpowiedni parametr, by schłodzić dowolny proces,
 • Całodobowy Serwis. Rozumiemy jak ważna jest ciągła praca chillerów i innych urządzeń chłodniczych. Współpracując z Firmą ChillerSerwis, która posiada wieloletnie doświadczenie na rynku HVAC zapewniamy całodobowy serwis urządzeń dowolnego producenta,
 • Szybki zwrot inwestycji. Nasze urządzenia, jak i również różnego rodzaju maszyny, cechują się innowacyjną budową. Przyczynia się to do szybszego zwrotu całej inwestycji,
 • Zminimalizowane koszty inwestycji, jak i również eksploatacji. Większa moc urządzenia wiąże się z większymi wydatkami, dlatego tak ważną rolę odgrywa dobór prawidłowego urządzenia pod ściśle określone wymagania Naszego Klienta,
 • Najwyższej jakości chłodzenie. Zapewnia odpowiedni parametr pod wymagania Klienta.
  Wynajem Chiller InstalacjaWodyLodowej
  Wynajem Chiller InstalacjaWodyLodowej

Agregat wody lodowej – Chiller

Chillery są to urządzenia, których zadaniem jest zapewnienie odpowiedniego parametru wody, bądź stężenia glikolu (najczęściej jest to 30%). Natomiast w tradycyjnych urządzeniach chłodniczych urządzenia chłodzą freon, który niestety nie jest zbyt przyjazny dla Naszego Środowiska Naturalnego. Instalacje wykorzystujące freon są coraz częściej wypierane przez systemy oraz instalację wody lodowej.

Co zyskujesz wybierając agregat wody lodowej:

 1. Po pierwsze jest to ekologiczność. Agregaty wody lodowej w porównaniu do instalacji opierających się na freonie, posiadają mniejszy wpływ na środowisko. Dbajmy o Nasze środowisko, a także zdrowie Naszej Planety.
 2. Niższe koszty eksploatacyjne oraz inwestycyjne.
 3. Wyższa Wydajność i bezawaryjność. Systemy te cechują się wydajną i bezawaryjną pracą, zapewniają Naszym klientom odpowiedni parametr, ciśnienie.

Chiller – Jak dobrze dobrać?

Wiemy jak ważny jest dobry dobór Agregatu wody lodowej. Z tego właśnie powodu świadczymy kompleksowe usługi doboru oraz wynajmu agregatów wody lodowej i dry coolerów. Mamy do zaoferowania szeroki zakres urządzeń. Zapewniamy klientom najlepszy sprzęt na rynku w konkurencyjnej cenie. Warto wspomnieć, że ważną rolę odgrywa również prawidłowy dobór urządzenia chłodniczego pod indywidulne wymagania Klienta.

Wynajem Chiller InstalacjaWodyLodowej
Wynajem Chiller InstalacjaWodyLodowej

Na przykład, ze względu na duże zabrudzenia na halach produkcyjnych warto wybrać Chiller chłodzony wodą. Z racji na noszące się różnego rodzaju zanieczyszczenia, które powodują ogromne obniżenie sprawności chillera. Żeby było mało wiąże się to również z podwyższonymi kosztami za czynności serwisowe, jakie ponosi Nasz Klient.

Specjalizujemy się także w projektowaniu systemów i instalacji wody lodowejModernizujemy, także istniejące układy, doposażamy w nowoczesne i sprawdzone rozwiązania na wszystkie Nasze realizacje udzielamy gwarancję i zapewniamy pełen serwis. Na życzenie Klienta jesteśmy w stanie zbudować instalację na rurach: Rurach PVC-Ururach ze stali nierdzewnej oraz rurach ze stali węglowej.

Wynajem Chillerów | InstalacjaWodyLodowej

Click to rate this post!
[Total: 37 Average: 5]