InstalacjawodyLodowej | Usługi

Projektowanie
Naszym pierwszym krokiem w budowie instalacji wody lodowej jest stworzenie projektu. Znajdują się w niej m.in. Zbiornik wzbiorczy, usadowienie chillera, dry coolera jak i również pomp wody. Podczas doboru podzespołów prosimy Klienta o ukazanie tabliczek znamionowych urządzeń, które będą chłodzone. Potrzebne jest nam również dane na temat przepływu medium i ciśnienia roboczego.
Budowanie
Gdy posiadamy projekt następną ważną rzeczą jest dobór rur, które będą wykorzystywane do budowy instalacji wody lodowej. 1. Rury PVC-u zrobione są z polichlorku winylu. Są one naszym zdaniem najlepszym materiałem przeznaczonym do systemów wody lodowej.
2. Rury stalowe zaprasowywane są to m.in. systemy KAN idealnie nadają się w blokach połączenia grzejników. Wykorzystuje się je w momentach gdy medium chłodzące może wynosić nawet 180 stopni.
Modernizowanie
Już od wielu lat pełnimy usługi modernizacji instalacji, a także systemów wody lodowej. Często modernizacja nie wystarcza i jedynym wyjściem jest budowa nowej instalacji wody lodowej. Cechujemy się bezawaryjną i precyzyjną pracą systemu wody lodowej. Z tego powodu gorąco zachęcamy do współpracy z naszą firmą.