Skup agregatów wody lodowej

Skup agregatów wody lodowej | InstalacjaWodyLodowej

Z miłą chęcią odkupimy sprawne, uszkodzone oraz wyłączone z pracy agregaty wody lodowej. Szukamy również takich urządzeń jak dry coolery, pompy obiegowe, wymienniki i wiele więcej. Nasza Firma zajmuję się kompleksową regeneracją wyżej przedstawionych urządzeń. Urządzenia te po udanej regeneracji trafiają do sprzedaży, bądź wynajmu, najczęściej są to właśnie agregaty wody lodowej. Owe usługi są między innymi dla firm z ograniczonymi funduszami, które nie mogą sobie pozwolić na kupno nowych urządzeń. Dlatego jedynym wyjściem dla nich jest  kupno sprawnego używanego urządzenia. Przypominamy, że pełnimy również takie usługi jak naprawa nagrzewnic.

Nasze urządzenia są w pełni sprawne i gotowe do pracy. Kiedy Nasz Klient jest zdecydowany na zakup chillera, a sprzedaż swojego starego urządzenia, to wtedy cena jest niższa. Jesteśmy w 100% pewni, że Nasz Klient będzie zadowolony. Posiadają wtedy Państwo gwarancję na parę lat, gdzie Nasz wykwalifikowany Serwis ChillerSerwis urządzenie serwisuje i naprawia.

Firmy współpracujące: 

Dzięki wspólnej współpracy tworzymy cuda w branży chłodniczej. Wspólnie dążymy, aby zaspokoić potrzeby Naszego Klienta. Skontaktuj się z Naszą Firmą, a my przedstawimy Państwu wszelkiego rodzaju zalety wyboru Naszej instalacjiwodylodowej. Posiadamy szeroką gamę chillerów, zbiornikówwzbiorczych, pomp, drycoolerów.

Przypominamy, że InstalacjaWodyLodowej zajmuję się profesjonalną budową, projektowaniem, a także modernizacją instalacji oraz systemów wody lodowej. Naszym celem jest zapewnienie odpowiedniego chłodzenia maszynom oraz urządzeniom. Ponadto jesteśmy w stanie chłodzić procesy chemiczne oraz przemysłowe. Świadczą o tym posiadane przez Nas uprawnienia oraz certyfikaty. Naszym zadaniem, jak również misją jest dostarczenie nowoczesnych i ekonomicznych systemów oraz instalacji opartych o wode lodową. Systemy wody lodowej Naszej firmy cechują się przede wszystkim bezawaryjną pracą, wytrzymałością i odpowiednim przepływem.

Skontaktuj się z nami!

Dział Sprzedaży

Tel: +48 530 805 705

E-email: info@instalacjawodylodowej.pl

Dział Techniczny/Serwisu

Ul. Rzeczna 6, 03–794 Warszawa

Tel: +48 501 179 381,

E-email: info@instalacjawodylodowej.pl

Napisz do nas!