O nas

Nasza firma specjalizuje się w Projektowaniu, budowaniu, modernizowaniu jak i również uruchamianiu systemów wody lodowej.

Zapewniamy odpowiednie chłodzenie maszyn i urządzeń, chłodzimy procesy chemiczne i przemysłowe. Świadczą o tym posiadane przez nas uprawnienia i certyfikaty.

Zaletami skorzystania z naszych usług są:

  1. Tanie użytkowanie systemów wody lodowej w porównaniu do instalacji freonowych.
  2. Ekologiczność- mniejszy wpływ na środowisko. Nasza Firma rozumie znaczenie systemów freonowych na środowisko. Nie pozwólmy niszczyć Naszego środowiska w którym żyjemy.
  3. Niższe koszty eksploatacyjne. Koszty freonu są bardzo wysokie w porównaniu do kosztów związanych z zakupem glikolu.

Naszym zadaniem, jak również misją jest dostarczenie nowoczesnych i ekonomicznych systemów oraz instalacji opartych o wode lodową. Systemy wody lodowej Naszej firmy cechują się przede wszystkim bezawaryjną pracą, wytrzymałością i odpowiednim przepływem.

Zobacz jak wiele możesz zyskać wybierając Naszą firme.

Wszelkiego rodzaju systemy i instalacje chłodzenia zapewnią ci odpowiedni przepływ, zastosowanie odpowiedniego medium, jak również należyty dobór średnicy rur.

Systemy wody lodowej budujemy na specjalistycznych i odpowiednio dobranych rurach z tworzywa sztucznego, a dokładnie z rur PVC-U. Rury PVC-U przy zastosowaniu glikolu, bądź koncentratu z odpowiednim stężeniem posiadają wiele zalet. Jedną z najważniejszych rzeczy jest brak powstawania, jak równierz osadzania się kamienia oraz różnego rodzaju zanieczyszczeń w instalacji i wymienniku ciepła. Zabrudzenie wymiennika ciepła wiąże się z wielkimi stratami, którymi między innymi mogą być 

  1. Brak należytego przepływu oraz temperatury medium chłodzącego
  2. Dodatkowe robotogodziny urządzeń chłodniczych jak zarówno klimatyzacyjnych 
    przy chillerach o małych mocach straty są małe, bądź przy chillerach przemysłowych o mocach powyżej 700kW koszty są znacząco większe
  3. Możliwość rozszczelnienia wymiennika ciepła co przyczyni się do dodatkowych kosztów związanych z naprawą. 
Zapraszamy do współpracy!

Niezawodny system chłodzenia

Naszym zadaniem jest dostarczenie Klientowi niezawodnego i ekonomicznego systemu, bądź instalacji wody lodowej. Wykorzystanie glikolu do chłodzenia jest alternatywną formą chłodzenia freonem. Skontaktuj się z Naszą Firmą, a my przedstawimy Państwu wszelkiego rodzaju zalety wyboru instalacji wody lodowej.

Play Video about Budowa instalacji chłodzenia agregatu wody lodowej TechnoTrans | InstalacjaWodyLodowej

Firmy Współpracujące

Zadaniem Naszej firmy jest dostarczenie Klientowi profesjonalnych usług projektu, budowy oraz modernizacji wszelkiego rodzaju systemów i instalacji wody lodowej. Instalacjawodylodowej współpracuje z dostawcą urządzeń chłodniczych a także serwisem z wieloletnim doświadczeniem.