Naprawa pomp wody

Related Post

 • No related post.
  Naprawa pomp wody
  Rate this post

  Naprawa i serwis pomp wody | InstalacjaWodyLodowej

  Pompy w tych czasach odgrywają ważną rolę w branży chłodniczej, właśnie z tego powodu nie pozwól sobie na zatrzymanie produkcji z powodu awarii pompy. Nasza Firma naprawia, a także serwisuje urządzenia takie jak: agregaty wody lodowej, dry coolery, pompy wody, a także instalacje oraz systemy wody lodowej.  W swoim asortymencie posiadamy nowe, jak i również używane urządzenia, maszyny i podzespoły. Wszystko dla Naszych Klientów, aby byli zadowoleni. 

  Jeżeli się Państwo z Nami skontaktuje, dowiecie się, że oferowane przez Nas pompy są serwisowane i naprawiane, co czyni je niezawodnymi w instalacjach wody lodowej. Zadaniem Naszych pomp wody jest między innymi odpowiedni przepływ oraz ciśnienie w instalacjach chłodniczych

  Czynności naprawcze i serwisowe pomp wody

  Naszym zadaniem jest dostarczenie Klientowi w pełni sprawnej pompy, z tego właśnie powodu każda pompa, która znajdzie się w naszych rękach przechodzi odpowiednie testy sprawności. Są nimi pomiary ciśnień, prądów oraz czy jest odpowiedni przepływ. 

  1. Pierwszą czynnością jest sczytanie numerów pompy, w celu, aby uzyskać wszelkiego rodzaju informacje na temat krytycznych temperatur pompy. Również ciśnienia podawanego i nie zapominajmy o przepływie,
  2. Następnym naszym zadaniem jest zabezpieczenie pompy przed ewentualnymi zarysowaniami lub uszkodzeniami,
  3. Mierzenie odporności silnika pompy wody,
  4. Następnie rozbieramy pompę na podzespoły, celem tego działania jest ocena zużycia łożysk oraz o’ringów, czyli pewnego rodzaju uszczelki tylko stalowych. Wymieniane są wtedy wszelkiego rodzaju łożyska oraz uszczelki odpowiedzialne za szczelność pompy. Nie chcemy oszczędzać na materiale, a wszystko z powodu, żeby urządzenie wychodziło w idealnym stanie z Naszej Firmy i trafiało w ręce Naszych Klientów. Z tego powodu wszystkie uszczelki wymieniamy na nowe,
  5. Piaskowanie są wszelkiego rodzaju podzespoły regenerowanej pompy wody. Usuwamy również korozję lub miejsca zabrudzone,
  6. Malowanie pompy i jej podzespołów farbą podkładową. Farba podkładowa pozwala nam na nałożenie drugiej warstwy farby na pompę.
  7. Po pomalowaniu pompy i podzespołów farbą podkładową, jesteśmy w stanie pomalować ją farbą chlorokauczukową. Farba ta posiada właściwości chroniące przed wodą, zasadami oraz kwasami.
  8. Naszym ostatnim krokiem jest złożenie pompy w całość oraz sprawdzenie jej podłączając ją do naszego zbiornika. Wszystko po to, aby sprawdzić prawidłowe funkcjonowanie pompy.

  Pompy wody – Nasz asortyment i usługi

  Dysponujemy nowymi, a także używanymi, lecz w pełni zregenerowanymi pompami wody. Zapewniamy żądany przepływ i ciśnienie. Posiadamy w swej ofercie tylko pompy renomowanych marek. Na życzenie Klienta zajmujemy się profesjonalną budowąprojektowaniem, a także modernizacją instalacji oraz systemów wody lodowej. Naszym celem jest zapewnienie odpowiedniego chłodzenia maszynom oraz urządzeniom. Ponadto jesteśmy w stanie chłodzić procesy chemiczne oraz przemysłowe. Świadczą o tym posiadane przez Nas uprawnienia oraz certyfikaty. Korzystając z usług Naszej firmy gwarantujemy między innymi:. 

  Naprawa i serwis pomp wody | InstalacjaWodyLodowej

  Click to rate this post!
  [Total: 2 Average: 5]