Naprawa chiller

Related Post

 • No related post.
  Naprawa chiller
  Rate this post

  Naprawa chiller | InstalacjaWodyLodowej – Naprawa Chiller

  Jako iż Nasza Firma specjalizuje się w projektowaniu, modernizacji i co najważniejsze w budowie systemów oraz instalacji wody lodowej. Jesteśmy w stanie naprawić, a także serwisować takie urządzenia jak chillery, dry coolery i pompy. Aby zaspokoić potrzeby Naszych Klientów, na bieżąco zaopatrujemy się w urządzenia, zbiorniki oraz materiały potrzebne do zbudowania układów. Dzięki Firmom z którymi współpracujemy posiadamy szeroką gamę urządzeń potrzebnych do chłodzenia, czyli tego czego potrzebuje Nasz Klient. A są nimi ChillerTech, SKiC, ChillerSerwis, WynajemChillerów, InstalacjaSprezonegoPowietrza.

  Przegląd zerowy Chillera

  Gdy już Klient zdecyduje się na dostarczenie urządzenia do Nas. Profesjonalny serwis przygotowuje się aby wykonać w pełni dokładny przegląd zerowy urządzenia. Dzięki niemu dowiemy się co by przydało się naprawić albo w razie potrzeby i zgody Klienta przejść do modernizacji urządzenia. Do przeglądu zerowego zaliczamy:.

  • Zaczynamy od wizualnej kontroli, dzięki której możemy ocenić wizualnie, a także technicznie stan urządzenia. W tej części szukamy uszkodzeń układu freonowego, luźnych podzespołów oraz innych elementów.
  • Następnie przechodzimy do kontroli skraplacza i parownika.
  • Dokonujemy pomiary ciśnienia czynnika chłodniczego w instalacji pomiar statyczny, oraz pomiary ciśnienia przy załączonym chillerze.
  • Czyszczenie filtra wody lodowej, kontrola przepływu medium przez wymiennik.
  • Pomiary elektryczne wentylatorów, podzespołów elektrycznych, a także sprężarek.
  • Na koniec zostaje nam tylko sporządzenie protokołu z przeglądu zerowego. Owy protokół zawiera całą wiedzę o urządzeniu. Są w nim zapisane spostrzeżenia, uwagi oraz zagrożenia. W każdym protokole zapisujemy co należało by wykonać by urządzenie pracowało poprawnie.

  Naprawa Chillera

  Gdy serwisowi uda się sporządzić protokół przeglądu zerowego, możemy przejść do usuwania awarii. Każda naprawa jest inna, więc nie będziemy wypisywać przebiegu każdej naprawy. Nasze profesjonalne podejście jak i również najlepiej wyszkolona kadra pracowników uratuje ci urządzenie. Dlatego właśnie gorąco zapraszamy do skorzystania z Naszych usług właśnie teraz! Zobacz jak wiele możesz zyskać wybierając Naszą firmę.

  Naszym zadaniem, jak również misją jest dostarczenie nowoczesnych i ekonomicznych systemów oraz instalacji opartych o wode lodową. Systemy wody lodowej Naszej firmy cechują się przede wszystkim bezawaryjną pracą, wytrzymałością i odpowiednim przepływem.

  Naprawa chiller | InstalacjaWodyLodowej – Naprawa Chiller

  Gorąco zapraszamy do naszych nowych artykułów: Naprawa nagrzewnic, Serwis Chiller, Naprawa Chiller, a także Sprzedaż Chiller.

  Click to rate this post!
  [Total: 9 Average: 5]