Instalacja i systemy wody lodowej

Rate this post

Instalacja i systemy wody lodowej | Instalacjawodylodowej

Firma Instalacjawodylodowej z powodzeniem pełni profesjonalne usługi Projektu, budowy, modernizacji, a także uruchamianiu systemów i instalacji wody lodowej. Zapewniamy odpowiednie chłodzenie maszyn i urządzeń, chłodzimy procesy chemiczne i przemysłowe. Na życzenie Klienta jesteśmy w stanie zbudować instalację na rurach: Rurach PVC-U, rurach ze stali nierdzewnej oraz rurach ze stali węglowej. Naszym głównym zadaniem jest między innymi schłodzenie maszyn, urządzeń, a także przeróżnych procesów przemysłowych. Oczywiście, jesteśmy w stanie zbudować instalację dla komfortu cieplnego w różnego rodzaju fabrykach, centrach handlowych, halach produkcyjnych.

Wybierając Naszą Firmę zyskujesz:

  • Tanie użytkowanie systemów wody lodowej w porównaniu do instalacji freonowych.
  • Niższe koszty eksploatacyjne. Koszty freonu są wyższe w porównaniu do kosztów związanych z zakupem glikolu
  • Ekologiczność. Nasza Firma rozumie znaczenie systemów freonowych na środowisko, dlatego nie pozwolimy niszczyć Naszego środowiska w którym żyjemy!

Zalety systemu chłodzenia wodą lodową

  • Zminimalizowanie ilości czynnika chłodniczego do minimum. Dbajmy o Nasze środowisko!
  • Obniżony współczynnik hałasu.
  • Opcja odzysku ciepła
  • Możliwość poprowadzenia rozbudowanej instalacji chłodzenia na m.in. halach wielogabarytowych

Serwis Systemów i instalacji wody lodowej

Współpracujemy z Firmą ChillerTech, która jest odpowiedzialna za dostarczanie wydajnych, ekonomicznych, a przede wszystkim bezawaryjnych Agregatów wody lodowej. Pełnią Oni również usługę wynajmu agregatów na czas remontu, bądź chwilowe zapotrzebowanie w chłód, próby przemysłowe, okresowy wynajem wytwornic wody lodowej na lodowiska.

Instalacjawodylodowej zajmuję się również serwisem systemów wody lodowej. Warto pamiętać o serwisach, gdyż odpowiednio dobrany i regularny serwis pozwala Nam zaoszczędzić pieniądze oraz pozwoli urządzeniom na wydajną pracę. Oferujemy Naszym Klientom serwis, naprawę, modernizację. Brak wykonywania serwisu może wiązać się z powstaniem różnego rodzaju awarii lub uszkodzeń, które zazwyczaj są kosztowne.

 

 

Budowa systemów wody lodowej | Instalacja wody lodowej

 

Systemy wody lodowej

 

Systemy wody lodowej | Instalacja wody lodowej

 

 

Budowa i uruchomienie instalacji wody lodowej | Instalacja wody lodowej

 

 

Pompy obiegowe w instalacji wody lodowej | Instalacja wody lodowej

 

InstalacjaWodyLodowej | Instalacja i systemy wody lodowej

Gorąco zapraszamy do współpracy z naszą firmą jak również z naszymi firmami współpracującymi jakimi są: SKiC Robert Aptacy, ChillerTech, ChillerSerwis.

 
Jeżeli nie posiadasz wystarczających środków na zakup nowego urządzenia chłodniczego to może lepszym wyborem byłby zakup używanego, lecz w pełni sprawnego urządzenia chłodniczego?
Z Firmą ChillerSerwis odnajdziesz Swoje wymarzone urządzenie chłodnicze, które podpasuje Tobie pod każdym kątem. Pełniąc usługę darmowego doboru urządzeń trudno Nam odmówić. ​
W takim razie nie czekaj i napisz do nas krótkie pytanie na Naszego maila info@chillerserwis.com. ​
E-mail: info@ChillerSerwis.com 
Tel: +48 530 805 705 
Więcej o używanych chillerach dowiesz się pod poniższym załącznikiem

 

Click to rate this post!
[Total: 60 Average: 5]