Chłodzenie hal przemysłowych

Chłodzenie Hal Przemysłowych
Click to rate this post!
[Total: 54 Average: 5]

Chłodzenie hal przemysłowych | Instalacjawodylodowej

Instalacjawodylodowej Mateusz Aptacy specjalizuje się w Budowaniu, projektowaniu, modernizowaniu jak i również uruchamianiu systemów wody lodowej. Zapewniamy profesjonalne podejście do każdego układu chlodzenia.  Naszym zadaniem, a przede wszystkim misją jest dostarczenie nowoczesnych i ekonomicznych systemów oraz instalacji opartych o wodę lodową. Nasze Systemy cechują między innymi bezawaryjną pracą, wytrzymałością i odpowiednim przepływem. Więcej dowiedzie się w artykule Budowa instalacji i systemów wody lodowej. W swoich instlacjach stosujemy rury PVC, ze stali nierdzewnej oraz stali węglowej.

Co zyskujesz, korzystając z naszych usług?

Chłodzenie Hal Przemysłowych
Chłodzenie Hal Przemysłowych
  • Tanie użytkowanie systemów wody lodowej w porównaniu do instalacji freonowych.
  • Niższe koszty ekspoloatacyjne. Koszty freonu są wyższe w porównaniu do kosztów związanych z zakupem glikolu
  • Ekologiczność. Nasza Firma rozumie znaczenie systmeów freonowych na środowsko, dlatego nie pozwolimy niszczyć Naszego środowiska w którym żyjemy!

Odpowiedni dobór agregatu wody lodowej – ChillerTech

ChillerTech Firma współpracująca z nami, już od lat dostarcza nowe oraz używane agregaty wody lodowej pod względem wielkości, wydajności, mocy czy przeznaczeniem. Pełni ona również usługę wynajmu agregatów wody lodowej. W swej ofercie posiadają chillery od 3 kW, aż po 1MW. Od początku możecie liczyć na pomoc przy doborze maszyn pod inwidualne potrzeby. Wynajmują między innymi urządzenia na wielkogabarytowe lodowiska znajdujące się w Polsce.  

Klimatyzacja Przemyslowa

Zmiany klimatu w ówczesnych czasach ma wielki wpływ, w szczególności na temperaturę. Nie tylko utrudnia to pracę ludzi, maszyn a także urządzeń. Co raz częściej spotkamy duże obiekty przemysłowe, ponieważ hale te wykorzystywane są m.in. do magazywania, przetwórstwa a także do celów produkcji. Wadą wielu z nich jest brak wentylacji, a także brak chłodzenia. Z tego właśnie powodu oferujemy gotowe i urządzenia od Firmy ChillerTech i nasze systemy wody lodowej.

  • Klimatyzacja kanałowa wykorzystująca świeże powietrze, które pozyskiwane jest z centrali wentylacyjnej czy dowolnego systemu nawiewu.
  • Budujemy i serwisujemy systemy klimatyzacji dużych sterowni, biblioteki i pomieszczeń specjalistycznych.
  • Oferujemy systemy klimatyzacji do sklepów wielkogabarytowych i biur na wodzie lodowej z użyciem Klimakonwektorów (Fan-coil’i).

Klimatyzacja przemysłowa a wirusy

Chłodzenie Hal Przemysłowych
Chłodzenie Hal Przemysłowych

W naszych wybudowanych albo zmodernizowanych systemach klimatyzacji nie tylko skupiamy się na chłodzeniu, Naszym celem również jest:

  • Obniżenie temperatury.
  • oczyszczenie powietrza ( koronawirus i inne niebezpieczeństwa).
  • stabilizacja określonej wilgotności.

Chłodzenie hal przemysłowych

Temperatura 21 stopni Celsjusza uznawana za temperaturę komfortu ale nie tylko ona jest tutaj ważna. Niejednokrotnie chłodziliśmy obiekty wykorzystywane do przetwórstwa, hale przeładunkowe towaró już zamrożonych itd…  Dzięki odpowiednio dobranym wytwornicom wody lodowej, odpowiednio dobranemu medium – wody lodowej oraz odpowiedniej budowie jesteśmy w stanie sprostać najśmielszym oczekiwaniom. Dysponujemy Chillerami, Dry colerami o dowolnej wydajności chłodniczej, pracującymi z dowolnym wymiennikiem tym samym na dowolne medium.

Chłodzenie hal przemysłowych | Instalacjawodylodowej

4 thoughts on “Chłodzenie hal przemysłowych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *