Agregat wody lodowej- chiller wody lodowej

Rate this post

Agregat wody lodowej– chiller wody lodowej | Instalacjawodylodowej 

Nasza Firma specjalizuje się w projektowaniu, budowaniu, a także modernizowaniu wszelkiego rodzaju systemów oraz instalacji wody lodowej. Nasze instalacje oraz systemy wody lodowej cechują się przede wszystkim innowacyjną i najwyższą jakością budową, bezawaryjną oraz oszczędną pracą. Na życzenie Klienta jesteśmy w stanie zbudować instalację wody lodowej na rurach PVC-U, rurach ze stali nierdzewnej, oraz stali węglowej. Instalacjawodylodowej współpracuje z Firmą ChillerSerwis,  która posiada dostęp do nowych oraz używanych urządzeń chłodniczych, a także klimatyzacyjnych.

Agregat wody lodowej- chiller wody lodowej

Agregat wody lodowej

Działanie Chillerów głównie opiera się na przepływie czynnika roboczego w formie schłodzonej mieszaniny jest to najczęściej 30% roztwór glikolu, a nie freon. Agregaty wody lodowej stanowią poważną konkurencję dla instalacji, które wykorzystują freon. Najbardziej przekonującym argumentem jest to, że chillery są tańsze w eksploatacji przy zachowaniu wysokiej efektywności. W związku z powyższym agregaty wody lodowej są stosowane jako urządzenia ziębnicze w wielu gałęziach gospodarki.

Dostarczanie urządzeń chłodniczych

Firma ChillerTech, z którą współpracujemy oferuje chillery chłodzone wodą czy powietrzem, agregaty chłodzące różne ciecze między innymi: wodę, olej, mleczko chłodnicze, glikol, mleko, piwo itd… Również pełnią oni usługę wynajmu agregatów wody lodowej na czas remontu, chwilowe zapotrzebowanie w chłód, próby przemysłowe, okresowy wynajem wytwornica wody lodowej na lodowiska. Asortyment ChillerTech’a pozwala dostarczyć każde urządzenie dowolnej marki, a przede wszystkim mocy w jak najkrótszym czasie. Agregaty wody lodowej od tej firmy cechują się wydajną, ekonomiczną oraz bezawaryjną pracą

Agregat wody lodowej- chiller wody lodowej

Asortyment ChillerTech’a

  • Nowe, a ponadto używane agregaty wody lodowej.
  • Dowolna moc chłodnicza od 1 kW do nawet 1500 kW.
  • Agregatów wody lodowej o odpowiednich parametrach.
  • Dowolnej marki urządzeń dostępnych na rynku chłodnictwa i klimatyzacji.
  • Opcja wybudowania własnego chillera z pomocą firmy SKiC Robert Aptacy.

Na życzenie Klienta Firma Instalacjawodylodowej z wielką przyjemnością jest w stanie zbudować, bądź zmodernizować instalację wody lodowej podczas gdy Państwo zdecydują się wybrać Firmę ChillerTech do zaopatrzenia się w Agregat wody lodowej.

Agregat wody lodowej- chiller wody lodowej | Instalacjawodylodowej 

Click to rate this post!
[Total: 39 Average: 4.9]